Polar FT1 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Polar
  • Kategoria: Pulsometry
  • Funkcje: datownik, alarm, podświetlenie, funkcje treningowe
  • Przeznaczenie: bieganie, fitness

Nie musisz trzymać ręki na pulsie, by... Trzymać rękę na pulsie. Pulsometr FT1 producenta Polar to precyzyjny podstawowy monitor pracy serca, który pomoże Ci podnieść jakość Twojego wysiłku. Kontrola pulsu odbywa się za pośrednictwem nadajnika na klatkę piersiową, który przekazuje dane do zegarka na Twojej ręce. Dzięki temu na wielkim wyświetlaczu w każdej chwili biegu szybko sprawdzisz swoje tętno i w razie konieczności szybko zareagujesz - obniżysz lub rozszerzysz energiczność ćwiczeń. Co ważne, nieprzeciętna strefa tętna jest określana na podstawie Twojego wieku, więc będziesz wiedzieć, jakie jest trafne tętno dla Ciebie i dążyć do osiągnięcia jego dobrego poziomu.

Prezentowany model jest wyjątkowo praktyczny - nie tylko dlatego, że po każdym treningu wyświetla podsumowanie wysiłku, lecz też dlatego, iż obsługiwany jest za pośrednictwem jednego ergonomicznego przycisku. Prosto i szybko sprawdzisz menu, zmienisz ustawienia - nawet w czasie prędkiego biegu. Obszernym udogodnieniem jest również kodowana transmisja sygnału tętna, która uniemożliwia powstawaniu zakłóceń, więc masz pewność, iż pomiar jest zawsze skrupulatny. Model FT1 jest wodoszczelny aż do 30m, więc może być stosowany w każdych warunkach pogodowych, a dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi - także po zmroku. Wszystkie jego funkcje są potrzebne dla nieprzeciętnego pomiaru i ułatwienia korzystania, nic nie jest zbędne. Dzięki temu puls masz za każdym razem pod kontrolą - ćwiczysz skuteczniej i polepszasz wyniki dosłownie z treningu na trening!

Funkcje treningowe:

* HeartTouch - po włączeniu funkcji HeartTouch w trakcie treningu masz dostęp do przeróżnych danych treningowych bez konieczności naciskania przycisków, np. Jeśli trenujesz w rękawiczkach utrudniających naciskanie - starczy wyłącznie przystawić komputer treningowy do nadajnika.

Funkcje pomiaru wysiłku:
* Polar OwnCode® (5kHz) - kodowana transmisja
* ręcznie ustawiane limity HR (bpm)
* przeciętne i maksymalne tętno z treningu
* strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym
* tętno - bpm

Funkcje zapisu:
* pliki treningowe (z podsumowaniami) - 1

Funkcje podstawowe:
* data i dzień tygodnia
* godzina (12/24h)
* język menu: Angielski
* podświetlenie
* wodoszczelność - 30m

W zestawie:
* pulsometr FT1
* nadajnik Polar T31 kodowany
* instrukcja

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pulsometry